Naše Služby

Naše Služby

Ruční čistění & Detailing

Nabízíme kvalitní služby pro Vaši maximální spokojenost. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům nejlepší péči o jejich vůz a zajistit kvalitní zážitek z ručního mytí.

Ruční Mytí Exteriéru

Ruční mytí u nás probíhá metodou dvou věder. Mikrovláknová houba se po použití na Vašem autě ponoří do kýble s vodou, kde se z ní odstraní nečistoty z mytí a následně se ponoří do druhého kýble s šampónem, aby se předešlo nešetrnému poškrábání laku.

Detailing Interiéru

Ohledně interiéru Vašeho vozu jsme připraveni Vám splnit jakekoliv přání. Od klasického vysátí a očištění plastových částí, po tepování látkových sedaček, stropnice a koberců. Provádíme i kompletní impregnaci plastových částí interiéru nebo kožených sedaček a prvků ve Vašem voze.

Příprava na Prodej

Zvyšte prodejní cenu svého vozu. Řádně ho vyčistíme, oživíme zašlé plasty a umyjeme motorový prostor. Po naši důkladné péči se zvedne hodnota Vašeho automobilu až o 20%.

KVALITNÍ DETAILING ZA SKVĚLOU CENU

Profesionální péče

Nabízíme profesionální a individuální péči o Váš vůz za nejlepší ceny. Vše je nastaveno k maximální spokojenosti zákazníka, proto máme pouze orientační cenu.

 

Finální cena práce je určena až po dohodě se zákazníkem na základě jeho vlastních požadavků ohledně svého vozu.

CERTIFIKOVANÝ TÝM

We can deliver the best result

U nás se o Váš vůz postará certifikovaný tým, za pomoci kvalitních produktů značky Chemical guys.

Náš tým je odborně proškolen se všemi pracovními postupy a plně obeznámen s produkty Chemical guys.

Dostupnost

Naše pobočka je kousek od Prahy v Horních Jirčanech – Psáry v ulici Pražská 144. Blízka dostupnost MHD směr Praha.

Nejlepší výsledky

Můžeme Vám garantovat nejlepší výsledek a Vaši maximální spokojenost ve spolupráci s námi.

Ekologické mytí

Pro zájemce nabízíme i službu ekologického mytí, které je šetrné k životnímu prostředí při kterém se spotřebuje pouze jeden kyblík vody.

Základní servis

Naše pobočka je součástí autoservisu, proto je u nás možné postarat se o Váš vůz i po motorové a technické stránce.

Ruční mytí

Na první pohled se může zdát ruční mytí snadnou procedůrou, ale při neodborném zacházení může dojít k trvalému poškození laku. Přenechte proto tuto neméně podstatnou záležitost profesionálům.

Čistý Interiér

Interiér automobilu nestačí pouze vyluxovat a otřít plasty. Potřebuje také ochranu, proto svěřte svůj vůz do naší péče a my ho důkladně vyčistíme a nasledně ošetříme proti UV záření, opotřebení a dalším nečistotám.

Platba

Platby u nás probíhají po provedení práce v hotovosti při předání vozidla. U stálých zákazníků možnost zaplacení skrze bankovní účet.

Motorový prostor

Motorovou část je vhodné čistit hlavně při prodeji. Oko budoucího zákazníka při pohledu na čistý motorový prostor pukne radostí a rozhodně zvedne cenu automobilu.